Конкурс "Найкраща студентська група МНАУ" на обліково-фінансовому факультеті

7 квітня 2015 р. науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту та академічні групи взяли участь у конкурсі «Найкраща студентська група МНАУ» на обліково-фінансовому факультеті.

Куратори спільно зі студентами ретельно готувалися на презентації академічних груп (номінація «Візитка групи»), де продемонстрували свою згуртованість, неповторність та талановитість! У номінації «Студентська кухня» студенти показали особливості справжнього щоденного студентського харчування, а свої режисерські та акторські здібності проявили у номінації «Поки викладач не бачить!».

Академічна група Ф1/1

Куратор – асистент Парфьонова І.В.

Академічна група Б1/2

Куратор – асистент Корабахіна А.Ю.

Академічна група Ф2/1

Куратор – к.е.н., доцент Баришевська І.В.

Академічна група Ф3/2

Куратор – к.е.н., доцент Рябенко Г.М.

Кафедра фінансів і кредиту привітала студентів академічних груп та побажала творчої наснаги та майбутніх перемог! Вірте у себе та свої колективи, адже наша сила – у згуртованості!