Півфінал Турніру фінансистів 23 жовтня 2014

23 жовтня 2014 р. відбувся півфінал Турніру фінансистів, за результатами якого до фіналу ввійшли такі команди як «Спалах», «Коліжанки» та «Хейдлайн». Серед журі були представники різних кафедр обліково-фінансового факультету: Рябенко Г.М. (кафедра фінансів і кредиту), Костирко А.Г. (кафедра обліку і аудиту), Мельник О.І. (кафедра фінансів і кредиту), Парфьонова І.В. (кафедра фінансів і кредиту).

Всі учасники змагань проявили високий ступінь знань в галузі фінансів, страхування та економіки вцілому. На заході були присутні студенти обліково-фінансового факультету, які забезпечували підтримку командам-учасницям, а також інші гості, які цікавляться особливостями економічного розвитку нашої країни.

Команди-фіналісти Турніру фінансистів

Місце команди

Назва команди

Кількість балів

Хейдлайн

49,5

Спалах

Коліжанки

Бажаємо успіхів командам-фіналістам та нових перемог!!!

Півфінал Турніру фінансистів.