Семінар на тему «Страхування життя»

23 вересня 2014 року філією кафедри страховою компанією ВУСО начальником відділу з розвитку обов'язкових видів страхування Григоренко Оленою Володимирівною для студентів третього курсу факультету менеджменту напряму підготовки «Менеджмент» та «Менеджмент ЗЕД» було проведено семінар на тему «Страхування життя». Григоренко О. В. висвітлила сучасний стан ринку страхування життя, особливості страхування життя, розкрила основні види зі страхування життя. Студенти прийняли активну участь у семінарі.

Фотозвіт

Проведено семінар на тему «Страхування життя».