Семінар на тему «Страхування життя»

20 та 27 травня 2014 року філією кафедри Українською пожежною страховою компанією начальником розвитку агентської мережі Ткаченко Надією Миколаївною для студентів третього курсу факультету менеджменту було проведено семінар на тему «Страхування життя». Ткаченко Н.М. висвітлила сучасний стан ринку страхування життя, особливості страхування життя, розкрила основні види зі страхування життя. Студенти прийняли активну участь у семінарі.

Семінар на тему «Страхування життя».