Участь у тренінгу з написання проектів

30 квітня 2014 року науково-педагогічні працівники кафедри фінансів і кредиту МНАУ прийняли участь у тренінгу з написання проектів (тренер Руденко-Кардаш Людмила Юріївна, виконавчий директор Миколаївського міського фонду ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам»). Учасниками тренінгу стали члени робочих груп МНАУ по грантовій діяльності та зацікавлені науково-педагогічні працівники. Метою тренінгу було ознайомлення з видами проектних пропозицій, вимогами до написання грантових проектів, особливостями визначення джерел фінансування громадських ініціатив. Інформація, представлена на тренінгу, розширює можливості подальшого розвитку навчально-наукової та соціальної діяльності кафедри. Сподіваємось на подальшу співпрацю з МФ ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам».

Руденко-Кардаш Людмила Юріївна, виконавчий директор Миколаївського міського фонду ЛАСКА «Сприяння економічним і соціальним реформам».
Руденко-Кардаш Людмила Юріївна