24 квітня 2014 р. на кафедрі фінансів і кредиту відбулося секційне засідання «Фінансові та організаційно-економічні механізми розвитку аграрного сектора економіки» Причорноморської регіональної науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу. На засіданні обговорювалися актуальні і цікаві теми щодо теорії обмежень як альтернативного методу управлінського обліку, видів та наслідків інфляції, стану та перспектив розвитку ринку страхування в Україні, соціальної відповідальності як однієї із складових економічної безпеки держави, формування управлінської культури на аграрних підприємствах, сучасних підходів до формування інноваційних профілів, поняття «ідеї університету» в розвитку аграрних ВНЗ, особливостей функціонування пенсійних систем країн ЄС, а також впливу фінансової системи на розвиток економіки.

До участі в секційному засіданні були запрошені також слухачі факультету перепідготовки і підвищення кваліфікації, які активно брали участь в обговореннях доповідей.

Бажаємо в подальшому науково-педагогічним працівникам кафедри творчої наснаги та нових наукових звершень!

Фотозвіт

Секційне засідання «Фінансові та організаційно-економічні механізми розвитку аграрного сектора економіки».