Участь у Міжнародній науково-практичний конференції та стажування за кордоном

28-29 березня 2014 р. аспірант кафедри фінансів і кредиту Мельник Ольга Іванівна взяла участь у Міжнародній науково-практичний конференції «Аграрна наука та вихід на сучасні ринки ЄС», яка відбулася на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького за участю студентів та молодих вчених.

З 30 березня по 4 квітня 2014 р. у складі делегації студентів, викладачів Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького та інших вузів України пройшла стажування за кордоном «Міжнародний трансфер технологій, інновацій та його фінансування» у Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi, м. Лодзі (Польща).

Вища школа інформатики та прикладних знань є одним з найбільших освітніх закладів інформаційного спрямування в Лодзінському та Куяво-Поморському воєводствах. Під час стажування були прослухані лекції щодо «Правил створення проектів, які спільно фінансуються з EFS», відбулися зустрічі з деканами факультетів цього ВУЗу. Делегація з України відвідала також Лодзьке Агентство регіонального розвитку, майстер-класи «Графіка в сфері бізнесу» та «Методи досягнення цілей». Крім того, для гостей було організовано екскурсію та похід у торговий центр MANUFAKTURA, оперний театр та ін.

Після закінчення стажування відбулося урочисте нагородження дипломами під керівництвом ректора Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi – Prof., Dr.hab. Andrzej Nowakowski.

Фотозвіт

Участь аспіранта кафедри фінансів і кредиту у Міжнародній науково-практичний конференції та стажування за кордоном.

Dyplom. Olga Melnyk.