Результати І етапу студентської олімпіади

З 20 січня по 14 лютого 2014 року викладачами кафедри фінансів і кредиту Миколаївського НАУ проводиться І етап олімпіади з дисциплін: «Фінанси», «Страхування».

На цей час в олімпіаді взяли участь студенти III курсів напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит».

За результатами перевірки олімпіадних робіт студентів призові місця розподілили таким чином:

Дисципліна «Страхування»:
I місце – Маковеєнко К.В. (група Б 3/1);
II місце – Левченко О.Я. (група Б 3/1);
III місце – Шахраюк К.І. (група Б 3/2).

Дисципліна «Фінанси»:
I місце – Андрєшкова О.С. (група Б 3/2);
II місце – Шахраюк К.І. (група Б 3/2);
III місце – Сандольська Т.В. (група Б 3/3).

В олімпіаді також взяли участь студенти 4 курсу напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» – 98 осіб.

І місце – Степанова Вікторія Павлівна (група Б 4/4);
ІІ місце – Асмолова Тетяна Вікторівна (група Б 4/1);
ІІІ місце – Криклива Анна Сергіївна (група Б 4/4).