SuperSTARоста - 2013

11 листопада на базі Миколаївського НАУ було проведено конкурс «SuperSTARоста – 2013».

У конкурсі взяли участь 14 старост обліково-фінансового факультету та 9 старост Технолого-економічного коледжу. Кожен учасник продемонстрував свої кулінарські здібності, репрезентувавши страву «Студентський харч», яку всі глядачі мали змогу скуштувати. Кожна страва виявилася оригінальною, апетитною та смачною! У фотопрезентації «Здоров’я молоді – очима студентів» старости продемонстрували почесним журі та глядачам своє бачення здорового способу життя. У ході змагання підбадьорювали та заряджали гарним настроєм учасників та присутніх в залі талановиті студенти, учасники студії естрадного вокалу культурно-мистецького центру «Експромт» Миколаївського НАУ своїми піснями.

Вітаємо Широку Анастасію, студентку групи Ф 2/1 обліково-фінансового факультету з обранням – Найобдарованіша староста!!!

Конкурс «SuperSTARоста - 2013».