Відкриті пари для студентів обліково-фінансового факультету з дисципліни «Фінанси»

24 жовтня відбулися відкриті пари для студентів обліково-фінансового факультету груп Б 3/2 та Б 3/3 з дисципліни «Фінанси», які були проведено доцентом кафедри фінансів і кредиту Лункіною Т.І. На 2 та 4 парах було проведено практичні заняття у вигляді «Брейн-рингу», який складався з трьох етапів. Студенти мали змогу показати свої знання та проявити обізнаність у сфері фінансів. Студентам дуже сподобалося приймати участь у «Брейн-ринзі», адже вони мали змогу бути як у ролі доповідача, так і в ролі критиків.

Відкриті пари для студентів обліково-фінансового факультету з дисципліни Фінанси.