Відкрита лекція доктора економічних наук, професора О.Д. Гудзинського

30 травня 2013 року в рамках співпраці кафедри фінансів МНАУ з вищими навчальними закладами для магістрів 5 курсу обліково-фінансового факультету була проведена відкрита лекція, д.е.н., професором кафедри менеджменту ім. проф. Й.С. Завадського Київського національного університету біоресурсів і природокористування О. Д. Гудзинським на тему "Вимоги менеджменту до обліково-аналітичного забезпечення підприємств".

Студентам сподобалась актуальність теми та їм були цікаві теоретичні та практичні аспекти, якими оперував лектор.

Відкрита лекція д.е.н., професора О.Д.Гудзинського.