День відкритих дверей для шкіл Корабельного району

16.05.2013 р. в університеті проведено День відкритих дверей для шкіл Корабельного району, в якому прийняло участь близько 140 учнів 10-11 класів МЗОШ № 54, 33, 47 та Миколаївської гімназії № 3. Для школярів було проведено екскурсію університетом, після чого в актовій залі відбулась зустріч з керівництвом університету, на якій учні детально ознайомились з особливостями здобуття освіти в університеті, Правилами прийому до Миколаївського національного аграрного університету, організацією довузівської підготовки випускників шкіл в університеті, презентаціями факультетів МНАУ.

Відмічено, що в Миколаївському НАУ навчається близько 150 студентів (1-5 курсів всіх спеціальностей), які були учнями загальноосвітніх шкіл Корабельного району.

Школярі були вражені матеріально-технічною базою університету, організацією навчальної роботи та ставленням студентів до навчання.

Висловлюємо щиру вдячність дирекціям загальноосвітніх шкіл за тісну співпрацю!

День відкритих дверей для шкіл Корабельного району 16.05.2013.