Переможці секційного засідання 25-ї науково-теоретичної студентської конференції

В рамках проведення 25-ї науково-теоретичної студентської конференції 28 березня 2013 року відбулося засідання секції «Обліково-фінансове забезпечення та державна підтримка розвитку аграрного сектора економіки України». З доповідями виступили всі присутні студентиобліково-фінансового факультету та факультету менеджменту (подано матеріалів для участі в конференції 95).

Засідання секції «Обліково-фінансове забезпечення та державна підтримка розвитку аграрного сектора економіки України».

Після секційного засідання комісія з викладачів кафедри фінансів обговорила виступи учасників та визначила переможців:

ПЕРЕМОЖЦІ:
І Місце:
1. Доповідач: Марченко О.В., група Б 5/4
Тема доповіді «Основні аспекти формування та обліку витрат на виробництво та реалізацію сільськогосподарської продукції»
Науковий керівник: к.е.н., доцент Лункіна Т.І.

ІІ Місце:
1. Доповідач: Нікітіна Р.Є., Б 5/2
Тема доповіді «Законодавчо-нормативне забезпечення логістики збутової діяльності»
Науковий керівник: д.е.н., професор Сіренко Н.М.

2. Доповідач: Висоцька Ю.В., Б 4/5
Тема доповіді «Формування, розподіл та облік прибутку в сільськогосподарських підприємствах»
Науковий керівник: к.е.н., асистент Чайка Т.О.

ІІІ Місце:
1. Доповідач: Маковєєнко І.Е., Б 5/1
Тема доповіді «Фінансові показники для оцінки фінансового стану аграрних підприємств»
Науковий керівник: к.е.н., доцент Рябенко Г.М.

2. Доповідач: Бузник О.В., Б 4/5
Тема доповіді «Організація антикризового управління на сільськогосподарських підприємствах»
Науковий керівник: к.е.н., асистент Чайка Т.О.

3. Доповідач: Ганжа В.В., Е 3/2
Тема доповіді «Тінізація економіки України та можливості її подолання»
Науковий керівник: асистент Павлюк Є.О.