Відкрита лекція англійською мовою

9 листопада 2012 року відбулася відкрита лекція англійською мовою з дисципліни «Бюджетний менеджмент» на тему «Управління бюджетним процесом у Європейському Союзі», слухачами були магістри обліково-фінансового факультету МНАУ.

Лектор, асистент кафедри фінансів Павлюк Є.О., зазначила про основні засади розвитку та функціонування Європейського Союзу, формування його бюджетної політики в сучасних умовах.

Студентам дуже сподобалася така форма заняття й на майбутнє вони запропонували якнайбільше проводити відкритих пар з різних дисциплін з використанням іноземної мови.

Відкрита лекція англійською мовою.