Магістри 6-го курсу відвідали Головне управління Державної казначейської служби України в Миколаївській області

День відкритих дверей на базі Головного управління Державної казначейської служби України в Миколаївській області.
16 та 24 жовтня 2012 року магістрами 6 курсу спеціальності «Облік і аудит» Обліково-фінансового факультету в рамках співпраці кафедри фінансів МНАУ з органами державної влади та контролю – відвідано захід «День відкритих дверей», який було проведено на базі Головного управління Державної казначейської служби України в Миколаївській області.

Про особливості діяльності Головного управління та його структурних підрозділів студентам розповідали: начальник Головного управління – Лук´янеко Олександра Вікторівна, заступник начальника Головного управління – Рябоконь Валентина Григорівна та завідуючі структурних підрозділів даного управління.

Студенти в повному обсязі отримали відповіді на питання щодо основних функцій, завдань та специфіки діяльності Головного управління.

Лук´янеко Олександра Вікторівна відмітила, що більше п´ятої частини працівників Головного управління – це студенти МНАУ, які зарекомендували себе висококваліфікованими та компетентними фахівцями.

Магістрів зацікавив оголошений Головним управлінням конкурс на заміщення вакантних посад головних спеціалістів.

Візит до Головного управління Державної казначейської служби України в Миколаївській області став дуже інформативним заходом і професорсько-викладацький склад кафедри фінансів сподівається на подальшу тісну співпрацю.