Представники МНАУ у складі делегації Миколаївської області відвідали Королівство Бельгія

Трьохденний робочий візит до Королівства Бельгія.З 8 по 10 жовтня 2012 р. за ініціативи Посольства України в Королівстві Бельгія та Бельгійсько-української торговельної палати відбувся трьохденний робочий візит делегації офіційних, бізнесових та науково-освітніх кіл Миколаївської області до Королівства Бельгія. Науково-освітні установи області представляли працівники Миколаївського національного аграрного університету: проректор з наукової роботи, доктор економічних наук, доцент О.Новіков, завідувач кафедри ґрунтознавства та агрохімії, доктор сільськогосподарських наук, професор С.Чорний, завідувач кафедри фінансів, доктор економічних наук, доцент Н.Сіренко.

Відповідно до програми у перший день візиту у приміщенні Посольства України в Королівстві Бельгія відбулася презентація економічного потенціалу Миколаївської області за участі ділових кіл Брюсселя. Зі вступним словом виступив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург І.Долгов, у якому він підкреслив важливість подібних заходів у контексті економізації та регіоналізації зовнішньої політики України.

У рамках презентації було представлено компанії Миколаєва у сфері суднобудівництва, агропромислового комплексу, а також Миколаївський національний аграрний університет. У заході взяли участь близько 100 представників миколаївських та бельгійських ділових кіл, зокрема від порту м. Гент, торгово-промислових палат регіонів, а також відповідних міністерств та відомств Бельгії.

За результатами заходу було підписано Меморандум про співробітництво між Бельгійсько-Українською торгово-промисловою палатою та Регіональною торгово-промисловою палатою Миколаївської області, членом якої є Миколаївський національний аграрний університет.

9-10 жовтня під час зустрічі представників Миколаївського національного аграрного університету у Лювенському католичному університеті було висловлено значний інтерес до співробітництва та домовлено про розвиток співпраці в сільськогосподарській сфері.

За результатами візиту Миколаївської делегації до Королівства Бельгія представниками обох країн було висловлено побажання продовжити співробітництво та започаткувати нові контакти.

Трьохденний робочий візит до Королівства Бельгія.