День відкритих дверей у ДПС в Миколаївській області

27 квітня 2012 року студенти 4-го курсу напряму підготовки «Облік і аудит» на чолі з асистентом кафедри фінансів Резніченко Д.В. відвідали Державну податкову службу в Миколаївській області в рамках проведення «Дня відкритих дверей». На зустрічі студентів ознайомили  з організаційною структурою ДПС у Миколаївській області, розповіли про функціональні обов’язки структурних підрозділів ДПС у Миколаївській області та запропонували студентам Миколаївського державного аграрного університету можливість працевлаштування після закінчення університету.

День відкритих дверей у ДПС у Миколаївській області.