Секційне засідання "Обліково-фінансове забезпечення розвитку аграрних підприємств" 24-ї науково-теоретичної студентської конференції

В рамках проведення 24-ї науково-теоретичної студентської конференції 15 березна 2012 року відбулося засідання секції «Обліково-фінансове забезпечення діяльності аграрних підприємств». З доповідями виступили 38 студентів обліково-фінансового факультету та факультету менеджменту.

Після секційного засідання комісія з викладачів кафедри фінансів обговорила виступи учасників та визначила переможців:

І Місце:

1. Хоменко А.В., гр. Б 4/1. Методика формування облікової інформації щодо розрахунків з покупцями для потреб управління.

2.Скорозінська А.В., гр. Б 3/1. Механізм проведення факторингових операцій: проблеми та перспективи розвитку в Україні.

ІІ Місце:

1. Боєва О.В., гр. Б 3/1. Проблеми залучення інвестицій в АПК України.

2. Бондаренко І.С., гр. Б 5/1. Державне регулювання доходів у сільськогосподарських підприємствах.

ІІІ Місце:

1. Масіна М.С., гр. Б 5/1. Проблеми реформування інституту оплати праці.

2. Собіна М.А., гр. Е 3/3. Земельна реформа: проблеми та перспективи.