Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Актуальні фінансово-економічні проблеми сучасного розвитку України 2011

03.11.2011 року студенти обліково-фінансового факультету та факультету менеджменту Миколаївського ДАУ на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова на міжвузівській студентській науковій конференції "Актуальні фінансово-економічні проблеми сучасного розвитку України" з гідністю продемонстрували свої знання з питань економічної політики та світових фінансів.

Переможці конференції: Фомічов О.Ю. гр. ЗЕД 5/1, Ручинська О.О. гр. Б 3/5, Колодіна А.В. гр. ЗЕД 5/2 (науковий керівник – доцент кафедри фінансів Бурковська А.В.) отримали сертифікати на безкоштовне навчання за програмою "Торгівля на міжнародному валютному ринку FOREX", а також торговельний рахунок на 100 дол. США від компанії TeleTRADE.

Договір на добровільне страхування майна від ПрАТ "Альфа Страхування" на суму 1000 грн отримали: Артамонов Р.С. гр. ЗЕД 5/2 (науковий керівник – доцент кафедри фінансів Бурковська А.В.) та Швець Л.В. гр. Б 5/1 (науковий керівник – доцент кафедри фінансів Кравчук Л.С).

Грамотами за участь у конференції були нагороджені Галабір Г.С. гр. ЗЕД 5/2, Поворозник С.В. гр. ЗЕД 5/2 (науковий керівник – доцент кафедри фінансів Бурковська А.В.), Лінінська Н.В. гр. Б 6/2 (науковий керівник – доцент кафедри фінансів Кравчук Л.С.), Волкова І.Г. гр. Б 6/2, Ангелова О.С. гр. Б 6/2 (науковий керівник – асистент кафедри фінансів Лункіна Т.І.).

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ!
 

Південь Органік

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)