Центр екологічного землеробства «Південь Органік»

Автори:
ректор, д.т.н., професор, член-кореспондент НААН України, академік АНВШУ Шебанін В’ячеслав Сергійович;
завідувач кафедри фінансів, д.е.н., професор Сіренко Наталя Миколаївна.

Контати:
тел. +380512-58-03-25
факс +380512-34-31-46

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» створений в межах реалізації Програми інноваційно-інвестиційних проектів «Інтеграція аграрної освіти, науки, виробництва» на 2010-2017 рр. Миколаївського національного аграрного університету. Так, на сьогодні вже пройдено сертифікацію органічних земель площею 358,3 га у Навчально-науково-практичному центрі університету відповідно до вимог, викладених у Постановах Ради (ЄС) №834/2007 та №889/2008 (контролюючий орган – ТОВ «Органік Стандарт»).

Інноваційно-інвестиційний проект «Сертифікація органічних земель в ННПЦ МНАУ» було реалізовано у 2011 р. з метою:
- використання в навчальному процесі найновітніших технологій виробництва кормів для забезпечення потреб тваринництва;
- підвищення ефективності виробництва продукції рослинництва.

У 2016-2017 рр. передбачено також реалізацію інноваційно-інвестиційного проекту «Організація вирощування ефіроолійних та лікарських рослин за органічними стандартами», з метою:
- навчання студентів методам органічного виробництва;
- вирощування ефіроолійних та лікарських рослин відповідно до вимог органічних стандартів (лаванди ефірної та розторопші плямистої);
- впровадження екологічно безпечних методів вирощування лікарських рослин, які забезпечують збереження всіх макро- і мікроелементів.