Конкурс для учнів ЗОШ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

Конкурс для учнів ЗОШ та студентів  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитаціїЗ метою підвищення обізнаності учнів шкіл у питаннях формування фінансових відносин, взаємодії учасників фінансового ринку задля підвищення загального рівня фінансової грамотності населення кафедра фінансів і кредиту Миколаївського національного аграрного університету проводить V щорічний регіональний науковий семінар «Особливості формування грошових систем країн світу», який відбудеться 15 травня 2014 р. о 15.00 за адресою: м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни 9, ауд. 101.

У рамках семінару оголошується конкурс для учнів ЗОШ та студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації за такими номінаціями:
1. Краще есе про фінанси і кредит (на 1 сторінку формату А4);
2. Краща презентація напрямів вирішення фінансово-економічних проблем (до 10 слайдів);
3. Кращий слоган про фінанси.

Термін подачі робіт до 15 квітня 2014 року. Переможців конкурсу буде нагороджено цінними подарунками.

За додатковою інформацією звертатися:
Тел: 0(512)580325

З повагою,