Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа»

У період з 19.05.2017 р. по 20.05.2017 р. відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України №1495 від 09 грудня 2016 року «Про проведення Всеукраїнської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» на базі Тернопільського національного економічного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Страхова справа».

На Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальної дисципліни «Страхова справа» було подано близько 90 заявок із 43 вищих навчальних закладів з 25 міст України, зареєструвалися та взяли участь – 71 особа.

Миколаївський національний аграрний університет у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа» представляли здобувачі вищої освіти обліково-фінансового факультету Валентина Радюк та Катерина Мікуляк.

У результаті проведення олімпіади Радюк Валентина та Мікуляк Катерина посіли IV місце, а також Мікуляк Катерина була нагороджена грамотою у номінації «За нестандартний, оригінальний розв'язок завдань».

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Страхова справа», бажаємо творчих успіхів, перспектив, та професійного зростання!

Південь Органік

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)