Кожен, хто згадує своє навчання, пам'ятає вчителів, а не методи і прийоми. Учитель – серце системи освіти.

(Сідні Хук)

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисципліни «Державні фінанси»

У період з 03.04.2017 р. по 08.04.2017 р. відповідно до Наказу Міністерства науки і освіти України №1495 від 9 грудня 2016 р. «Про проведення Всеукраїнської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисципліни «Державні фінанси».

На Всеукраїнську студентську олімпіаду зі спеціальності «Фінанси і кредит» було подано близько 90 заявок, з дисципліни «Державні фінанси» – 60. Зареєструвалися та взяли участь зі спеціальності «Фінанси і кредит» – 60 осіб, з дисципліни «Державні фінанси» – 58 осіб.

Представниками від Миколаївського національного аграрного університету були здобувачі вищої освіти 5 курсу денної форми навчання спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» – Каратай Тетяна Миколаївна та Власюк Ірина Миколаївна.

У результаті проведення олімпіад, Каратай Т.М. та Власюк І.М. були нагороджені грамотами за отримане IV місце зі спеціальності «Фінанси і кредит». Також Каратай Т.М. отримала IV місце з дисципліни «Державні фінанси».

Вітаємо переможців II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» та дисципліни «Державні фінанси», бажаємо творчих успіхів, нових досягнень та перемог!!!!

Південь Органік

Центр екологічного землеробства «Південь Органік» МНАУ.

Наукові вісники МНАУ

Нові видання МНАУ

Газета "Агросвіт"

 

Flag Counter

Справжнє джерело багатства і капіталу – людські мозок, натхнення, уява та віра в майбутнє! (Стів Форбс)