Підсумки іі етапу всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

24 березня 2017 р. у Київському національному торговельно-економічному університеті відбулася підсумкова студентська науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит».

Миколаївський національний аграрний університет у конкурсі представляла магістрантка обліково-фінансового факультету М. М. Щербак, з роботою на тему «Оцінка ефективності діяльності аграрних підприємств з використанням збалансованої системи показників», під керівництвом кандидата економічних наук, доцента Мельник О. І. та отримала диплом третього ступеня.

Щиро вітаємо Щербак М. М. та її наукового керівника к.е.н., доцента Мельник О. І. з перемогою та бажаємо подальших нових перемог, натхнення та наукових здобутків!