Підсумки Всеукраїнського конкурсу студенських наукових робіт

22-24 квітня 2015 р. в Київському Національному Університеті ім. Тараса Шевченка відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студенських наукових робіт з природних, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році, в якому прийняли участь студенти Миколаївського національного аграрного університету.

На конкурс надійшло 159 студентських наукових робіт, серед яких лише авторів 40 робіт запрошено до підсумкової науково-практичної конференції зі спеціальності «Гроші,фінанси і кредит».

Представники 31 ВНЗ з 15 регіонів України захищали свої роботи. Студентка Миколаївського національного аграрного університету – Радько Дар’я виступила з доповіддю на тему «Прогнозування доходності сільськогосподарських підприємств методами економіко-математичного моделювання»,  посівши ІІІ призове місце та нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо Дар’ю, бажаємо їй подальших успіхів та нових професійних здобутків!

ФОТОЗВІТ