Студентки обліково-фінансового факультету напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» групи Б 4/1 Боєва Оксана Вікторівна та Скорозінська Алла В´ячеславівна з 10 по 12 квітня 2013 року прийняли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа» на базі Харківського інституту банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ). За результатами чотирьох турів олімпіади вони ввійшли до 25% найкращих студентів.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Боєва Оксана, Скорозінська Алла.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Боєва Оксана, Скорозінська Алла, Чайка Тетяна.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Скорозінська Алла.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Боєва Оксана.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». Волкова Ірина, Скорозінська Алла, Боєва Оксана.