Результати І етапу І туру Всеукраїнської студентської олімпіади

З 12 по 14 лютого 2013 року кафедра фінансів Миколаївського НАУ провела І етап І туру олімпіади з дисциплін: «Фінанси», «Бюджетна система України», «Податковий контроль», «Облік у банках», «Банківські операції».

В олімпіаді взяли участь студенти IV, V курсів напряму підготовки 6.030509, спеціальності 7.03050901, 8.03050901 «Облік і аудит».

За результатами перевірки олімпіадних робіт студентів призові місця розподілили таким чином:

Дисципліна «Бюджетна система України»:
І місце – Чаюн Тетяна (група Б 4/7);
ІІ місце – Максименко Оксана (група Б 4/7);
ІІІ місце – Голота Ірина (група Б 4/7).

Дисципліна «Фінанси»:
І місце – Нікітіна Рєгіна Євгеніївна (група Б 5/2);
ІІ місце – Голяк Юлія Володимирівна (група Б 5/2);
ІІІ місце – Куракова Катерина Валеріївна (група Б 4/4).

Дисципліна «Податковий контроль»:
І місце – Ваната Дар’я (група Б 5/5);
ІІ місце – Чебан Анна (група Б 5/4);
ІІІ місце – Федоровська Антоніна (група Б 5/5).

Дисципліна «Облік у банках»:
І місце – Скорозінська Алла В’ячеславівна (група Б 4/1);
ІІ місце – Боєва Оксана Вікторівна (група Б 4/1);
ІІІ місце – Зайцева Анастасія Юріївна (група Б 4/4).

Дисципліна «Банківські операції»:
І місце – Боєва Оксана Вікторівна (група Б 4/1);
ІІ місце – Скорозінська Алла В’ячеславівна (група Б 4/1);
ІІІ місце – Бучавая Руслана Юріївна (Б 4/3).

Студентам, які брали активну участь у проведенні олімпіади, висловити подяку і при встановленні рейтингової оцінки врахувати їх активну участь у проведенні олімпіади. Студентів, які зайняли перші місця рекомендувати до участі у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади.

І тур Всеукраїнської студентської олімпіади, що проведено кафедрою фінансів МНАУ.