Вітаємо з перемогою!

Вітаємо команду групи обліково-фінансового факультету спеціальності "Фінанси і кредит" з перемогою та одержанням диплому I ступеню студентської олімпіади з дисципліни "Безпека життєдіяльності", яка проводилася 29 листопада 2012 року серед студентів перших курсів Миколаївського НАУ.

Переможці студентської олімпіади з дисципліни Безпека життєдіяльності 2012-2013 навчального року.

Диплом I ступеню переможця студентської олімпіади з дисципліни Безпека життєдіяльності 2012-2013 навчального року.